ЛЕД Ламба за на глава (GG)

-47% ЛЕД Ламба за на глава (GG)

ЛЕД Ламба за на глава (GG)

 

 

  - Користење на 1W LED светлo

 

  - Се полни на струја со полнач

 

  - Ниска потрошувачка на енергија, се осветлува до 12 часа со едно полнење.

 

  - Светлото е со висок квалитет и стабилен прекинувач за напојување.

 

  - Агол на осветлување во согласност со потребите и еластично прилагодување.

 

- Овој производ е погоден за поправка и одржување на автомобили, кампување, дома, инженеринг, риболов и др.

 

Материјал: ABS пластика

 

Димензии: (D) 4.5 x (L) 5.5 x (H) 5.5 cmИнформација:

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

   • Прегледи: 5005
  • Код на продукт: 98793
  • Достапност: Достапност
  • 850.00 ден.
  • 450.00 ден.