Мис Појас

-18% Мис Појас

Мис Појас

 

Карактеристики:

 

Ја намалува половината и создава одлична линија.

 

Ви дава прекрасна форма на стомакот.

 

Го поддржува грбот.

 

Веднаш почнува со обликување на Вашата фигура.

 

Вашата половина ќе биде во форма на песочен часовник.

 

Лесен е, удобен е, телото дише и е многу флексибилни за сите денови.

 Тајната е во технологијата на двојна компресија која е цврсто стегната околу вашата половина, стомакот и грбот за инстант форма на песочен часовник. 

 

Мис појас ја намалува половината, го поддржува Вашиот грб и ја обликува Вашата фигура. За неколку секунди може да имате потенка половина.

 

Мис појас е лесно прилагодлив за да можете да се олабават или затегне во движење, се носи над или под облеката - додека сте дома, при одење, на работа. 

 

Мис појасот има технологија за цврсто овозможување на кожата да дише. 

 

Вие заслужувате да се чувствувате секси, безбедни и сигурни.Информација:

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 6063
  • Код на продукт: 2342
  • Достапност: Достапност
  • 599.00 ден.
  • 490.00 ден.