SWAT Светилка

-62% SWAT Светилка

Мулти-функционалнa АРМИСКА SWAT светилка

 


Kaрактеристики на производот:


-       Ротација на главата на светилката; светлината се прилагодува за зумирање in или Zoom out

-       Цврста и квалитетна алуминиумска изработка и доаѓа со 2 полначи.

-       Адаптер за дома и 12V DC и адаптер за во автомобил. 

-       Активности и фукции за на отворено (се користи за качување, кампување, одење, нуркање, риболов и лов, итн).

-       Уникатен дизајн.

 

Спецификации:


Батерија:3 * AAA / 1 * 18650, Лед: KPI XPE

Боја: Црна

Материјал: Алуминиум

Тежина: 145g

Големина: 35X28x170mm

LED: KPI XPE

Напојува: со 3 * AAA / 1 * 18650

Полнење: AC адаптер, авто адаптер за во автомобил

Макс. излез: 240 lm

Боја на светло: Бела

On-оff: Задно прекинувач копче

Осветлување: висока светлина и strobe

Извештај: CE и RoHS

 

** Ве молиме да не се изложува на кај човечките очи, особено за децата, може да предизвика привремено слепило поради силната светлина на светилката **


*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.


  • Прегледи: 81861
  • Код на продукт: 007
  • Достапност: Достапност
  • 1,450.00 ден.
  • 549.00 ден.