(1+1 Гратис) Сигурносен Алуминиумски новчаник за кредитни картички за мажи и жени

-29% (1+1 Гратис) Сигурносен Алуминиумски новчаник за кредитни картички за мажи и жени

Сигурносен Алуминиумски новчаник за кредитни картички и пари

 

(КУПУВАШ 1, ДОБИВАШ ПЛУС 1 ГРАТИС)

 

Опис:

 

Тоа е елегантен, лесен и ултра квалитетен паричник.

 

Еве зошто сите го сакаат:

 

Изработен е од aluminuim легура со што се овозможува да ги заштити магнетните ленти од вашите картички од оштетувања и ги задржува РФИД чиповите безбедно со блокирање на нивните сигнали од скенери.

 

Секогаш ги заштитува Вашите пари и кредитни картички бидејќи е отпорен на вода, така што содржината останува сува дури и ако Ви се истури вода.

 

Лесно на допир се овозможува брз пристап до картичките и парите и нејзината хармоника дизајн прави вадење на вашите картички многу лесно.

 

1.  Изработен е од високо квалитен алуминиум

 

2. Многу ниска цена за квалитет

 

3. Блокира РФИД скенирање од страна на крадци на Вашите кредитни картички

 

4. Шест прегради каде што можат да се сместат многу картички


5. Димензии 11 х 7 см

  

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608

Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом  • Прегледи: 208587
  • Код на продукт: 1002
  • Достапност: Достапност
  • 559.00 ден.
  • 399.00 ден.