** Организатор на обувки **

-46% ** Организатор на обувки **

Организатор на обувки

 

** Совршено решение за складирање на Вашите обувки **

 

 Карактеристики:


-        4 слоеви на багажник на обувки. 

-        Го прави Вашиот дом да изгледа уредно и убаво.

-        Има едноставен дизајн, лесно се собира и расклопува.

-        Рамките се цврсти и трајни, дополнителни рамки може да се додадат за складирање на повеќе обувки.

-        Содржи силни метални цевки и квалитетни пластични делови.

-        Растојанието помеѓу цевките на исто ниво може да се прилагоди за различни димензии на обувки.

 

Спецификации:


- Складира до 12 пара обувки

- Лесен и удобен

- Изработен од цврсти челични цевки со обвивка од смола и содржи конектори за брзо и лесно склопување

- Димензии: 24 * 50 * 68cm

 

Информација:

*** Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ * или на нашиот call center 070 966 608 ***

*** Испораката се врши до секое место во Р.Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом ***

*** Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.  • Прегледи: 97375
  • Код на продукт: 113
  • Достапност: Достапност
  • 1,100.00 ден.
  • 590.00 ден.