Прстен светло за мобилен и селфи

ново -57% Прстен светло за мобилен и селфи

Секогаш се прашувате како видеата изгледаат толку кристално чисти и светли на познатите??

Благодарение на овој УНИКАТЕН НАЈПРОДАВАН производ!!!

Ви го представуваме ТИК ТОК прстенастото светло кое прави максимална светлост и чистина во Вашите фотографии и видеа!

  • Светло во 3 различни бои во форма на прстен кое што ви дава светлина на Вашите фотосесии или видеа...
  • Прегледи: 2434
  • Код на продукт: 118609
  • Достапност: Достапност
  • 3,000.00 ден.
  • 1,299.00 ден.