Електрична четка за сушење, исправање и обликување на коса (ONE STEP)

ново -52% Електрична четка за сушење, исправање и обликување на коса (ONE STEP)

Со еден чекор - сушење, исправање и обликување !!!


Електричната четка за коса ONE STEP  е функционална четка за коса која лесно и брзо ја суши и исправува косата без да ја оштети.


Ќе уживате во мека, сјајна и мазна фризура долго време. Благодарение на својата извонредна моќност од 1000 W без напор ќе ја исушите и стилизирате вашата коса.

 • Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана да и даде одличен волумен на косата исто така и преграсен сјај во само еден чекор.
 • Уникатниот овален дизајн на четката ја мазни косата додека заоблените рабови брзо создаваат волумен од коренот се до краевите во само едно поминување низ влакната.

Електричната четка за коса ONE STEP  има керамички слој што ја штити косата и пренесува сјај. Четката е опремена и со технологија на турмалин, која произведува голем број на негативни јони кои ја неутрализираат статичката електрична енергија во вашата коса, оставајќи ја мазна и мека. 


Спецификација:

 • Големина: 384 * 109 * 90 мм
 • Тежина: 660гр
 • Боја: црна + розова
 • Напон: 110 / 240V 50 ~ 60Hz
 • Моќност: 1000 W
 • Три нивоа на температурата: 60 -120 степени
 • Функција: сушење + исправање


 • Прегледи: 1784
 • Код на продукт: 34534535
 • Достапност: Достапност
 • 2,500.00 ден.
 • 1,199.00 ден.