Безбедносен рачен појас за бебиња

ново -64% Безбедносен рачен појас за бебиња

Ништо неможе да се спореди со радоста кога ќе ги видите првите чекори на вашето бебе. Овој Безбедносен рачен појас им помага на родителите кога децата почнуваат да проодуваат.

Идеален е за употреба по дома и за прошетка надвор и во парк. Се состои од седло за бебето поврзано со рачка со која го држи родителот.Тој е дизајниран со оптинална удобност и е направена со 60% памучна ткаенина. Неговата должина и ширина можат да се прилагодат. 


Карактеристики:

  • За бебиња на возраст од 6 до 14 месеци
  • Носивост 15kg 
  • Димензии 62цм висина, пирина 33цм  • Прегледи: 709
  • Код на продукт: 234242
  • Достапност: Достапност
  • 1,100.00 ден.
  • 399.00 ден.