Повеќенаменска аголна полица за купатило

-48% Повеќенаменска аголна полица за купатило

Оваа повеќенаменска аголна полица е наменета за купатило со тоа бидете сигурни дека гелот за туширање или шампонот ќе Ви се секогаш при рака. Најпогодно е што оваа полица е за агол, со што неикористениот аголен простор ќе добие функција.

 • Туш гелови, шампони, сапуни, купки и сите други многу потребните шишиња – сите лесно се вклопуваат на оваа полица.
 • Едноставниот и уредниот дизајн се вклопува во аголот на вашиот туш или када.
Издржлив материјал од кои се направени шипките ADS-188 , ја држи тежината на неколку големи цевки со посебни држачи кои нема да дозволат шишенцата да паднат. Силен, издржлив материјали кој нема да ‘рѓосува или да се обезбои.

Оваа полица се инсталира од подот до таванот и е фиксирана со помош на механизам. Должината на полицата е прилагодлива од 254 до 320 см. Локацијата на полиците на шипката може да се прилагодат и да се постават погоре или подоле , лево или десно , или во линија едни под други.


Карактеристики на аголната повеќенаменска полица:

 • Тип: Полица;
 • Форма: аголна
 • Цел: за бања;
 • Број на нивоа: 4
 • Максимално оптоварување: 15 кг;
 • Димензии на полицата (ширина / длабочина): 33 / 21,5 cm.

Содржина на пакетот:
 • Шипки од три дела;
 • Држачи на полиците – 4 парчиња;
 • Држачи за пешкир – 2 парчиња;
 • Држачи за подот и таванот – 2 парчиња;
 • Полици – 4 парчиња;
 • Збир на куки;
 • Картонска кутија (26 x 86,5 x 6,5 см).


 • Прегледи: 833
 • Код на продукт: 456362
 • Достапност: Достапност
 • 2,100.00 ден.
 • 1,099.00 ден.