Мулти функционална табла

-27% Мулти функционална табла

Мулти функционална табла е Совршена за Вашиот дом или канцеларија. Изработена е од рамка од нерѓосувачки челик со голема цврстина и цврста ABS плоча.

 • Се одликува со висина за прилагодување на 3 нивоа.

Совршен за вашата канцеларија, дома, активности на отворено, забава, трпезариска маса, маса за софи, маса за чај, биро за пишување или биро за лаптоп!


 • Се преклопува до компактна големина за лесно складирање.
 • Мала тежина, пренослива и лесна за движење.
 • Издржлив квалитет, 5 см дебелина на плотната.
 • Преклопена големина: 64x45x5cm
 • Во употреба големина: 64х45х59-70 см (3 прилагодливи нивоа)
 • Нето тежина: 3,50 кг / Макс. Вчитување: 50кг

 • Прегледи: 655
 • Код на продукт: 53452
 • Достапност: Достапност
 • 2,750.00 ден.
 • 1,999.00 ден.