Електрична метла G6

-47% Електрична метла G6

Електрична Метла G6 е најновиот модел на електрични метли дизајнирани за ефикасно и удобно чистење на подови, теписи, теписи и мебел.

 • Електричните четки за метење се наоѓаат од сите страни и лесно собираат ѓубре во сад.
 • Подобрениот и зајакнат ѓон го засилува лизгањето на Електрична метла G6 на подот.
 • Ѓубрето се собира кога возите во сите насоки.
 • Дополнителна четка ротира на рачката со ротација од 360 °, што го прави чистењето многу поудобно и полесно.
 • Издолжената рачка на електричната метла  е опремена со шарка што го олеснува собирањето ѓубре под мебелот без да се превиткува.
 • Садот за ѓубре се ослободува со едноставен клик на копче.
 • Гумената рачка обезбедува удобен зафат и електричната метла не се лизга од вашата рака.
 • Електричната метла работи на специјална батерија што се полни од полначот.
 • За да се олесни домашните задачи, голема олеснителност е G6 електрична метла!

Карактеристики:

 • Материјал: Легура и пластика.
 • Целокупна должина: 120 см.
 • Големина на четката: 30 см X 14,5 см.
 • Батерија за полнење: 7.2V DC Ni-MH (никел-метал хидрид) батерија
 • Работно време: До 45 минути со едно полнење.
 • Прегледи: 4061
 • Код на продукт: 534521
 • Достапност: Достапност
 • 2,650.00 ден.
 • 1,399.00 ден.