Четка прскалка за под и за прозори - Мор спреј

-47% Четка прскалка за под и за прозори  - Мор спреј

Редовното чистење е клучот за запазување на убавината на подот. Oдржувањето на подот сега е лесно и забавно.


Mop спреј работи без батерии и електрична енергија, чисто механички - активиран само со движење на една рачка. Неговата ергономска рачка со вграденo копче за прскање е удобна, што го прави исклучително лесна за употреба. Ефективно и брзо чистење на подови, спрејот Mop заштедува време и пари.


Содржи сад каде се става средство за чистење за под или само вода. Ергономски и флексибилен, лесно се употребува, има компактен дизајн. Наменет е за чистење на сите површини (подови, скали, итн.). Не го користете производот за да соберете запаливи предмети или запаливи течности, пепел или цигари


Материјал: PP, ABS, TPR, челик, најлон

Димензии (L x W x H): приближно 41 x 13 x 123 см  • Прегледи: 8888
  • Код на продукт: 67546567
  • Достапност: Достапност
  • 1,900.00 ден.
  • 999.00 ден.