Организатор за над тоалет школка

-35% Организатор за над тоалет школка

Овoj организер одговара многу пријатно и одлично се вклопува во сите тоалети . Има три полици за да обезбеди голем простор за крпи, тоалетна хартија, шампон, пешкир, итн.


Ефикасно се користи неискористениот простор над wc шољата со правење на  повеќекратни дополнителни места за складирање за преполнетата бања. Погоден за шампон, пешкир, брич за бричење, хартија за ролна, кутија за ткиво, итн.


Организераторот е со  модерен дизајн со убава надворешна форма, совршен за користење во вашата бања и е лесен за  монтажа. Направено од висококвалитетен железен и поврзувачки елементи од пластика.  • Прегледи: 4911
  • Код на продукт: 43534352
  • Достапност: Достапност
  • 2,300.00 ден.
  • 1,499.00 ден.