Паметен (smart) часовник со TFT LCD екран на допир

-47% Паметен (smart) часовник со TFT LCD екран на допир

НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНА ЗА НАЈДОБРИОТ МОДЕЛ !!! (ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ)


Паметен (smart) часовник


CPU: MTK6261D 360MHZ

GSM 850/900/1800/1900 MHZ, единечна микро SIM картичка

Bluetooth Dialer,

Потсетник за повик,

повик со Bluetooth SMS / IM

Известена порака

1.54 “TFT LCD екран на допир 240 * 240 пиксели

Монитор за спиење,

Календар на потсетување на седиментите (синхронизиран)

СИМ картичка: единечна СИМ картичка (Микро СИМ картичка)

Фреквенција: GSM 850/900/1800/1900 MHZ

Bluetooth: Bluetooth 3.0

Складирање: RAM 32M, ROM 32M; Надворешно

Меморија: Поддржува TF картичка до 32 GB

Дисплеј: 1,54 инчен TFT LCD екран, 240 * 240 пиксели

Камера: 0,3 м.  • Прегледи: 25574
  • Код на продукт: 77448
  • Достапност: Достапност
  • 1,599.00 ден.
  • 850.00 ден.