Безжичен уникатен тример 4-во-1

-43% Безжичен уникатен тример 4-во-1

Опис


Gemei GM-3118 претставува уникатен тример 4-во-1 кој е безжичен уред за нега на влакната на лицето на четири начина:


1 - отстранување на влакната во носот и ушите

2 - кастрење на храмовите и задниот дел на главата

3 - средување на веѓите

4 - брзо бричење и обликување на формата на брадата.


Функционален и компактен, хигиенскиот тример не е само за домашна употреба. Тој може да биде неопходен уред за патувања се со цел одржување одличен негуван изглед.


Удобната форма на млазниците овозможува брза и удобна употреба.
 
Комплетот вклучува 4 млазници:

- Млазница за влакната во носот и ушите
- Млазница за брада и интимни фризури
- Млазница за веѓи и интимна фризура
- Млазница за вратот, образите, јаготки
 
Предности:


- Компактен и лесен за употреба
- Лесен и висок квалитет
- Сечила од не'рѓосувачки челик
- Вградена батерија
- Не ја иритира кожата
- Лесно се чисти со четка
 
Опции:


- Тример
- Млазница на ребро
- Четка за веѓа
- Млазница за отстранување на влакна на ушите и носот
- Ниблер
- Четка за млазници
- Полнач
 
Се препорачува да ги измиете млазниците откако ќе ги извадите од куќиштето во кое се наоѓа батеријата.  • Прегледи: 2752
  • Код на продукт: 436234
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 799.00 ден.