Моден Женски часовник

-41% Моден Женски часовник


Овој уникатен изглед на женски часовник е спој на класичен и дизајнерски швајцарски часовник или накит. 


Вниманието на дизајнерот е насочено кон деталите на новите модерни линии и трендови.


Изработен е од челик (позлата) со елементи од циркони.
  • Прегледи: 2301
  • Код на продукт: 848447
  • Достапност: Достапност
  • 1,699.00 ден.
  • 999.00 ден.