GT GRAND TOURING кварцен аналоген часовник

-55% GT GRAND TOURING кварцен аналоген часовник

GT GRAND TOURING кварцен аналоген часовник


Овој часовник е со модерен дизајн и може да се носи со било која комбинација на облека како и во било која прилика. Дизајнот го прати модерното време и претставува часовник од познатиот GT design.


Спецификација:


Тип на предмет: часовник за рачен зглоб

Прозорец: тип на материјал: Стакло

Длабочина на отпорност на вода: 0 m

Движење: кварцен часовник

Тип на затворач: тока

Стил: Спорт и мода 

Пол: Машки

Дисплеј за бирање: Аналоген

Форма: Тркалезна

Тип на материјал за опсег: силикон

Дијаметар за бирање: Околу 4,5 см

Должина на опсегот: Околу 24,5 см

Ширина на опсегот: Околу 2,2 см


Пакетот вклучува:

1 X Рачен часовник  • Прегледи: 2142
  • Код на продукт: 346623
  • Достапност: Достапност
  • 1,499.00 ден.
  • 670.00 ден.