Затоплувач на шишиња за бебиња

-46% Затоплувач на шишиња за бебиња

Затоплувач на шишиња за бебиња Овој многу користен уред претставува напреден и ефикасен затоплувач за шишиња на разни видови храна за бебиња (млеко, каша, ориз, житарки и сл.).


Материјал: ABS + оригинален електронски уред

Контролирајте ја температурата во опсег од 35 - 45 степени целзиусови.

110-220V напон.

Моќност: 15w

Големина: 12,5см х 11см х 8см

Практичен и безбеден за употреба

Мини-компактен дизајн

Опремен со прекинувач како безбедност ако се загреат

Има сигурносен прекинувач

Нетоксична пластична обвивка.

Функција за заштита од прегревање.

Погодно е за големини на шише до дијаметар до 5,5 см.

Препорачана за возраст на деца од 0 - 4 години


  • Прегледи: 2878
  • Код на продукт: 574342
  • Достапност: Достапност
  • 1,380.00 ден.
  • 749.00 ден.