Корпа за готвење од нерѓосувачки челик

-58% Корпа за готвење од нерѓосувачки челик

Корпа за готвење од нерѓосувачки челикМатеријал: Оваа прекрасна корпа е изработена од безбедносен не'рѓосувачки челик со електролитичко полирање на површината, без пролевање и претставува многу издржливо и корисно решение за кујната. 


Може да издржи многу храна.


Дизајн: Без рабови, без пролевање, безбедна за употреба.


Претставува како паметен gadget што може да се трансформира себеси во десетици варијанти при секојдневна употреба. 


Користете ја за: зовриење, пржење, пареа, исплакнување и исцедување на храната ставена во неа. 


Одлична карактеристика за неа е лесното складирање што заштедува многу простор и лесна за чистење. 


Може да се користи за чување овошје и закуски како и може да се користи и за пржење компири, пилешко и друга пржена храна. 


Дефинитивно претсавува одличен помошник за во кујна.


Детали за производот:


Материјал: 304 не'рѓосувачки челик

Големина: 11 * 23 см.

Пакет: 1 × преклопна корпа за пржење


Карактеристики на производот:


Специјално дизајнираните рачки остануваат ладни на допир. Кога готвењето ќе заврши, едноставно подигнете ја.  • Прегледи: 1833
  • Код на продукт: 77537
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 420.00 ден.