Бакарна мулти тава со двојна купола

-40% Бакарна мулти тава со двојна купола

Бакарна мулти тава со двојна куполаНаправете вкусни палачинки секој ден на брз и лесен начин со оваа уникатна тава. 


Со помош на оваа тава не е потребен путер, така не само што Вашите палачинки ќе бидат одличен вкус туку тие и ќе бидат со невероватно многу малку маснотии! 


Само истурете го тестото во оваа иновативна тава за палачинки, затворете ја рачката и слободно превртете. 

Тоа е толку едноставно! 

Сега Вашите палачинки секогаш ќе излагаат совршени. Оваа тава не е само за палачинки. Направете меки омлети, фантастичен француски тост и многу повеќе!

Не е потребна додадена маст!

Дизајнот со двојна купола рамномерно ја дистрибуира топлината.

Безбедна кога се мие со другите садови.

Спецификации:

Готам челик
Материјал: Бакар
Димензии: (Д x Ш x В) 36 x 20 x 5 см.
  • Прегледи: 2384
  • Код на продукт: 668843
  • Достапност: Достапност
  • 1,499.00 ден.
  • 899.00 ден.