8,5 инчен LCD таблет за пишување или цртање

-40% 8,5 инчен LCD таблет за пишување или цртање

8,5 инчен LCD таблет за пишување или цртање

 

Опремен е со професионална игла за лесно пишување и е доста лесен за ракување.

 

LCD индуктивната површина за пишување го прави Вашето пишување или цртање уникатно без никакво одложување при користењето на пенкалото.

 

Лесен и преносен. совршен е за на училиште, канцеларија како и домашна употреба или друга употреба.

 

Хај-тек: Таблетот е изработен од трајни пластични материјали со чувствителна површина за пишување LCD која е сигурна за употреба.

 

Лесен за употреба: Висока ефикасност, бришење на цртежот само со допир на копчето за бришење


Избришете го ракописот со притискање на копчето 


Пенкало за лесна употреба.


Опис:

 

Совршен е за деловни луѓе, дизајнери, инженери, наставници, студенти, доктори, итн


Може да се користи како табла за семејни пораки за Вашето семејство.

 

Добар помошник за учениците: белешки од час, нацрти и научни равенки за решавање математика. 


Спецификација:

 

Енергија: 1 * 120mAh копче за копче (Вградено)

 

Големина на екранот: 8,5 инчи

 

Големина: 223 * 146 * 5мм

 

Големина на пакетот: 230 * 149 * 8.3мм

 

Пакетот вклучува:

 

1 x таблета за пишување

 

1 x Стилизирано пенкало


·   Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

  • Прегледи: 2238
  • Код на продукт: 4253
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 599.00 ден.