3 во 1 Уникатен златен тример на полнење

-42% 3 во 1 Уникатен златен тример на полнење

3 во 1 Уникатен златен тример на полнење

 

Овој уникатен тример со полнач се одликува со привлечни карактеристики како што е 3Д лебдечка глава, ергономски дизајн за лесно ракување и употреба и „чешал за триење“ за поостро чешлање.

 

Карактеристики:

 

 • 3 во 1 Тример за коса, нос и бричење
 • Полнење за користење при патување
 • Долго време при работа
 • Тример за долга коса за обликување на брада, мустаќи и бакендарди
 • Батерија за полнење
 • Сребрена алуминиум дршка со голема ротациона брзина
 • 3Д лебдечка глава
 • Интелигентен анти-клип систем
 • Мотор со голема ротациона брзина
 • Индикатор за полнење
 • Лесен при патување
 • Комплетно безжично работење
 • Ергономски дизајн
 • Променлива должина на сечење на сечилото од не'рѓосувачки челик
 • Лесно се симнува сечилото.
 • Движење на сечилото прилагодливо за должина на шишање од 0,8мм до 0,2м
 • Напреден комплет за чешлање од 3 во 1 од Gemei за обликување

 

Спецификации:

 

 • Модел: Gm-578
 • Моќност: 50/60 Hz, 3 W
 • Траење на батеријата: 45 минути
 • Време на полнење: 8 часа
 • Индикација за полнење: да
 • Тип на чистење: Суво

 


 • Прегледи: 3940
 • Код на продукт: 774479
 • Достапност: Достапност
 • 1,499.00 ден.
 • 870.00 ден.