Универзален Fast Charger USB полнач со 4 порти

-35% Универзален Fast Charger USB полнач со 4 порти

Универзален Fast Charger USB полнач со 4 порти

 

Карактеристики:

 

1. Содржи кабел, универзален напон од 220V до 240V.

2. Интелигентно полнење,

 

Спецификација:

 

Име: Универзален Fast Charger USB полнач со 4 порти

Излез: DC 5V 2.4A, 5V 2.4A, 5V 1A, 5V 1A

Материјал: ABS пластика со голема јачина

Порти: 4 USB

Приклучок: приклучок за ЕУ

Нето тежина: 120 gr.

Големина: 100 x 38 x 24 mm
  • Прегледи: 1852
  • Код на продукт: 352352
  • Достапност: Достапност
  • 999.00 ден.
  • 650.00 ден.