Мултифункционален гардеробер

-23% Мултифункционален гардеробер

Мултифункционален гардеробер

 

 

Овој преносен гардеробер има идеален простор за складирање на сите видови на костуми, фустани, јакни или кошули.

 

Дали постоечкиот плакар е премногу запуштен и треба некаде за дополнително организирање на остатокот од облеката?

 

Со доволно полици за облека и многу простор за дополнителна облека што виси, ова дефинитивно е одговорот што се бара.

 

Димензии:

 

175 x 110 x 45cm (Висина x Ширина x Длабочина)

 

·   Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

  • Прегледи: 1725
  • Код на продукт: 76337
  • Достапност: Достапност
  • 2,200.00 ден.
  • 1,699.00 ден.