Безжична електрична четка за чистење (Muscle)

-40% Безжична електрична четка за чистење (Muscle)


Безжична електрична четка за чистење (Muscle)

 

  

Опис на производот:

 

 

Со овој производ доаѓаат уште 4 парчиња во самиот сет.

 

Чистењето дефинитивно предизвика стрес посебно што е постојано и секојдневно. Со овој производ дефинитивно чистењето се третира на посебен начин.

 

Моќната четка за чистење е безжична и е дизајнирана да ја отстрани цврстата надворешна нечистотија насекаде каде се чисти.

 

Батеријата што се полни потполно на ист начин како на мобилните телефони Ви заштедува пари и го избегнува купувањето на потрошливи батерии.

 

Со овој одличен производ лесно се обновуваат сите видови на надворешни површини. Сигурно сте уморни од напорот да ги исчистите оние валкани, тешко достапни пукнатини? 

 

Овој уникатен чистач ја чисти нечистотијата без никаков напор. Дури и мувлата и алгите за него не се проблем.

 

Каде е тајната?

 

Тајната е во неговата ротирачка четка што се врти со 500rpms во брзина.

 

 

Заборавете на употреба на мотори со бензин и токсични хемикалии за чистење. Вратете го целиот сјај на мебелот во дворот многу лесно со овој производ.

 

Нема да зажалите!

 

Спецификации:

 

Големина: 33,5 * 27,5 * 9см

Материјал: ABS + TPR + POM + силика гел

 

Вклучени во сетот:

 

1 х Електрична четка

4 х Различни типови на глави на четки

 

·   Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.


 


  • Прегледи: 20833
  • Код на продукт: 325326
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 1,199.00 ден.