ПРЕНОСЛИВА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ 2600mah (1+1 ГРАТИС)

-10% ПРЕНОСЛИВА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ 2600mah (1+1 ГРАТИС)

ПРЕНОСЛИВА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ 2600mah (1+1 ГРАТИС)

 

 

Ова претставува 2600 mah ПРЕНОСЛИВА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ:

-       ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ,

-       МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ,

-       MP3 / MP4,

-       GPS И ДРУГИ УРЕДИ.

КАПАЦИТЕТ:2600MAH

РАБОТА НА А5V ЛИТИУМ-ЈОНСКА БАТЕРИЈА 

ВЛЕЗ: 5V,

1000MA USB ИЗЛЕЗ: 5V,

ДИМЕНЗИИ: 90X32X22mm

ТЕЖИНА: 68gr.

ВКЛУЧЕН КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ СО USB

 

Со оваа промоција уште оваа недела добивате КУПУВАТЕ 1, ДОБИВАТЕ УШТЕ 1 ГРАТИС.

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.


  • Прегледи: 2414
  • Код на продукт: 2600
  • Достапност: Достапност
  • 499.00 ден.
  • 450.00 ден.