Идеален режач на компир

-54% Идеален режач на компир

Идеален режач на компир

 

Со употреба на режачот на компир можете значително да го намалите времето поминато во кујна; можете дури и да ги вклучите децата во помагање за да подготвите оброци брзо и лесно.

 

Само излупете го и исчистете го компирот, ставете го во уредот, повлечете ја рачката, и веднаш ќе имате: совршено симетрични домашни компири за неколку секунди!

- Лесно, брзо и безбедно режење

- Издржлива плоча за сечење од нерѓосувачки челик

- Сите предмети се отстрануваат за лесно чистење и одржување

- Материјал: ABS и не'рѓосувачки челик

- Димензии (Д x Ш x В): 23,5 см x 8,8 см x 36,5 см

- Нето тежина: 320 гр.

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.


  • Прегледи: 1598
  • Код на продукт: 66446
  • Достапност: Достапност
  • 1,299.00 ден.
  • 599.00 ден.