Алатка за отстранување на вдлабнатините на автомобилот

-54% Алатка за отстранување на вдлабнатините на автомобилот

Алатка за отстранување на вдлабнатините на автомобилот

 

 

Комплетот за поправка е најлесниот и најефикасниот начин за да ги поправите дупките и вдлабнатините на Вашето возило. Овој комплет за поправање сам по себе е оној што го користат професионалните продавници за автоделови.

 

Комплетот за поправка го користат стручни експерти за поправка на автомобили. Сега можете да ја имате оваа иста алатка за отстранување на вдлабнатините на автомобилот уште веднаш дома. Заштедата на трошоците се неверојатни!

 

За разлика од сличните производи, овој уникатен производ ја елиминира можноста за евентуално дополнително оштетување на Вашиот автомобил.

 

Алатката има дизајн flex-n-pull, кој овозможува алатката да флексира, обезбедувајќи максимална моќност за влечење. Лесно отстранувајте ги вдлабнатините на Вашиот автомобил предизвикани од град, удар од врати  од туѓи автомобили, колички и сл, без да ја оштетите површината на Вашиот автомобил.

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.


 

  • Прегледи: 12297
  • Код на продукт: 43624
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 650.00 ден.