HD очила со квалитетна видео-камера

ново -60% HD очила со квалитетна видео-камера

HD очила со квалитетна видео-камера

 

 

Овие очила можат да се користат како нормални модни очила но исто така може да се користат и за снимање.

 

720P HD очила со видео-камера се одликуваат со снимање на видео записи и фотографирање.

 

Имаат максимална поддршка од 32 GB SD картичка (не е вклучена) како и долго работно време при користење.

 

Податоците што се снимаат се безбедни и не се губат;

 

Очилата се поврзуваат со компјутерот и можете да ги гледате видео записите и сликите.

 

Корисничкото копче за работа има лесна контрола, едноставно задржете го 2 секунди за да започнете со снимање или кратко притиснете го за да фотографирате.

 

Карактеристики:

 

·      Резолуција на видео снимката: 1280 * 720

·      Фреквенција на рамка: 30FPS

·      Формат на видео: AVI

·      Време на полнење: 1 ч.

·      Систем за поддршка: Windows XP / Vista / Win7 / 8/10 Mac OS

·      Времетраење на континуирана работа: 1.5 ч.

 

Информација за продуктот:

 

·      Димензии на производот 18 x 12,7 x 4,57 см

·      Тежина: 227 гр.

·      Батерии: 1 Потребни е батерија од литиум полимер. (вклучена)

 

·   Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

  • Прегледи: 140
  • Код на продукт: 23325
  • Достапност: Достапност
  • 3,999.00 ден.
  • 1,599.00 ден.