6 во 1 Мултифункционална алатка за овошје и зеленчук

-50% 6 во 1 Мултифункционална алатка за овошје и зеленчук

6 во 1 Мултифункционална алатка за овошје и зеленчук

 

 

Овој уникатен производ е ергономско направен и е пријателски настроен при негово користење.

 

Направен е од не'рѓосувачки челик и пластика. Наменет е за секојдневна употреба, силен е и издржлив при користењето во кујната. Лесно се чисти под вода за плакнење.

 

Содржи 6 различни видови на сечила од не'рѓосувачки челик за разновидност на сечење.

 

Овој се-во-еден производ доаѓа со база пластичен контејнер за собирање на исечканата храна и ќе Ви овозможи подобра организација во кујната.

 

Силните остри ножеви од не'рѓосувачки челик го олеснуваат сечењето на зеленчук и овошје кои се со трајност со години.

 

Спецификации:

 

Големина: детали на сликата подоле

Тежина: 485 гр.

Боја: како на сликите подоле

Материјал: нерѓосувачки челик + ABS + компјутер

Функција: алатка за овошје и зеленчук

 

Пакетот вклучува:

 

2 х инсерти за сечење - 1,2 мм, 2,2 мм

2 х вметнувачи - 2,5мм, 3,5 мм

1 x решетка

1 x ренде

1 x кора

1 x контејнер

1 x заштитник за рака

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 


  • Прегледи: 6390
  • Код на продукт: 34634
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 699.00 ден.