Нелеплива преклопувачка тава за омлет

-50% Нелеплива преклопувачка тава за омлет

Нелеплива преклопувачка тава за омлет

 

 

 

Нека тавата го прави виткањето за совршени омлети секој пат. Оваа разноврсна табла со преклопување прави меки омлети или фримати на шпоретот и во рерната.

 

Зеленчук од едната страна на тавата и јајцата на другата страна за да се создаде елегантна, здрава опција за појадок. Оваа тава е лесно да се превртува, давајќи им надвете страни совршено кафеава завршница.

 

Облогата на тавата обезбедува брзо ослободување и без напор расчистување.

 

Карактеристики:

 

·      Подгответе два оброка одеднаш во оваа двострана тава

·      Направете совршени омлети со леснотија

·      Облогата е лесна за готвење со лесно чистење

·      Дизајнот на шарки го елиминира нередот

·      Компактен дизајн

·      Одлична вредност за парите

·      Висок квалитет на производот

·      Нелеплива облога за лесно чистење

·      Не ја ставајте во машина за миење садови

·      Се мие на рака со топла вода со сапуница

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

  • Прегледи: 4683
  • Код на продукт: 775446
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 699.00 ден.