Интериор светла за Вашиот автомобил

-54% Интериор светла за Вашиот автомобил

Интериор светла за Вашиот автомобил

 

 

 

Опис на производот:

 

 

Овие прекрасни интериор LED светла за во автомобил даваат бесконечна романса во Вашиот сакан автомобил и секој ден Ве одржува во добро расположение!

 

Со помош на далечинскиот управувач слободно можете да менувате бои, режим на трепкање како и брзината на трепкање.

 

 

Карактеристики:

 

 

Напојувањето е од запалката на автомобилот. Должината на секоја посебна лента за светло е: 22 см, додека должината на кабелот што ги поврзува е: 140см / 250см

 

Двострана лепливи ленти лесно достапни за инсталација.

 

Лесно се инсталира, нема оштетување на вашиот автомобил

 

Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија, долг работен век.

 

 

Спецификации:

 

Работно време: 5000-10000 часа

 

Напон: DC 12V

 

Начин на инсталација: може да се вклучи во штекерот за запалка, без никакви измени.

 

 

Пакетот вклучува:

 

1 комплет за неонски светло за автомобили (4 ленти за светло)

 

1 x запалка

 

1 x упатство

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

 

 

  • Прегледи: 2889
  • Код на продукт: 542325
  • Достапност: Достапност
  • 1,790.00 ден.
  • 820.00 ден.