Практичен Шатор за 3 возрасни

-33% Практичен Шатор за 3 возрасни

Практичен Шатор за 3 возрасни

 

Со овој производ можете да одите каде и да посакате и буквално да експериментирате со зборот туризам.

 

Ви го претставуваме лесниот шатор спакуван во практична торба за носење без никаков проблем. Изработен е од здрав полиестер материјал и тоа наменет е за 3 возрасни лица. Се монтира ултра лесно само за неколку секунди.

 

Идеален е за луѓе кои се бават со пешачење / велосипедизам или кампување.

 

Содржи прозорец за вентилација со мрежа за против комарец или инсекти. Неговата конструкција е од стабилни шипки од фибергласцсо запечатени споеви.

 

Wall sидовите на колоната за вода се со димензии: 2.000 мм

 

Има механизам за брзо склопување.

 

Димензии: 200cm x 150cm x 120cm

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

  • Прегледи: 857
  • Код на продукт: 34625
  • Достапност: Достапност
  • 2,999.00 ден.
  • 1,999.00 ден.