Мобилен телефон 3310

-45% Мобилен телефон 3310

                         Мобилен телефон 3310


                           Работи на сите мрежи

 • Пренос на податоци: GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), HSDPA
 • Екран: TFT 2,4″
 • Камера: 2.0 Mp
 • Резолуција на екран: 320 x 240
 • Резолуција на фотографија: 1600 x 1200
 • Капацитет на батерија: 1200 mAh
 • Интерна меморија: 64 MB
 • SIM картичка: слот за две картички (не се вклучени)
 • Слот за MicroSD картичка: до 32 GB (не е вклучена)
 • FM Радио
 • Bluetooth: v2.1
 • 3,5mm audio jack
 • Димензии: 117 x 52,4 x 13,4 mm
 • Тежина: 88гр.
 • Боја: БЕЛА или ЦРНА • Прегледи: 15455
 • Код на продукт: 3310
 • Достапност: Достапност
 • 2,899.00 ден.
 • 1,599.00 ден.