Мајстор на лукот

-42% Мајстор на лукот

Мајстор на лукот

 

 

Престанете да се борите со сечењето и мелењето на лукот. Ви го претставуваме мајсторот револуционерниот сечкач што прецизно пресекува 81 совршени коцки со едноставен пресврт.

 

Едноставно потпржете ги излупените чешниња од лук во мајсторот за лук и потоа пресврт. Решетката за сечење е од нерѓосувачки челик и создава совршени коцки лук за само неколку секунди.

 

Тајната е како што го вртите горниот дел од печатот ги придвижува каранфилките преку решетка за сечење нерѓосувачки челик од 16 остри ножеви. Потоа, сечилото го сече каранфилчето на 81 совршена коцка, без отпад и без хаос.

 

Сега секој може да пресече каранфилче со лук во разделна секунда. Само извртувајте го врвот за да донесете рафал од природен вкус и хранливи материи на сите Ваши оброци. Или чувајте го во фрижидер за понатамошна употреба во корисна кутија за складирање без мирис.

 

Брз и лесен е за употреба.

 

Мајсторот на лук дури доаѓа со лесна кора од силиконски пилинг, која едноставно се тркала и лупи каранфилче како магија. Не мора да го допирате.

 

Едноставно НЕМА ДА ЗАЖАЛИТЕ !!!


·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ. 

  • Прегледи: 4707
  • Код на продукт: 88648
  • Достапност: Достапност
  • 1,199.00 ден.
  • 699.00 ден.