2 четки во 1 пакет (Artefact четка и Curler четка)

-30% 2 четки во 1 пакет (Artefact четка и Curler четка)

2 четки во 1 пакет (Artefact четка и Curler четка)

 

 

Овие два производа ќе Ви помогнат да создадете добро дефинирана фризура.

 

Curler четката има спирални водичи за влакната, за лесно мавтање. Брзо се загрева, подготвена е за употреба за 30 секунди, достигнува максимална температура од 170 степени целзиусови и има копче „старт / стоп“.

 

Artefact четката е најреволуционерниот производ за зацврстување на косата на пазарот денес. Има рачно поставување на температурата што може да се движи од 80 Целзиусови степени до 230 целзиусови степени. Многу е лесна за употреба, едноставна за чување и удобна кога сакате да ја однесете со Вас на патувања.

 

Овие два производа и даваат на косата завиден изглед и не ја деградираат воопшто. Четкајте и исправете, тоа е сè што треба да направите за да имате здрава и права коса.

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

 

 

  • Прегледи: 2398
  • Код на продукт: 906436
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 1,399.00 ден.