8 во 1 Водна моќна прскалка

-33% 8 во 1 Водна моќна прскалка

8 во 1 Водна моќна прскалка

 

 

Ова претставува совршен подарок за сите прилики. Водната моќна прскалка ја комбинира моќта во една алатка со 8 во 1.

 

Исчистете ги нечистотиите дури и од патеките. Можете дури и да исчистите лисја од олуци. Ова е совршен уред за перење на олуци, прозорци, куќни екстериери, автомобили, чамци, тротоари, врати и многу др.

 

Нивоа на притисок на прскање:

 

-       директно,

-       џет,

-       магла,

-       туш,

-   агол,

-       рамен,

-       вентилатор,

 

Диспенсерот за сапун е вклучен во пакетот. Постои и 3-насочен проток. Лесно се поврзува со било градинарски црева. Слободно без никаков проблем чисти автомобили, гуми, фелни и отстранува нечистотии. Достигнува високи и валкани прозорци.

 

Мултифункционалниот распрскувачки млаз од 8-млазницата може да ги олесни Вашите домашни работи за домаќинството полесно од било кога.

 

Мултифункционалната водна моќна прскалка од 8-млазницата е разноврсна и повеќенаменска надворешна алатка.

 

Доволно е нежна за да се наводнуваат растенија, но исто така може да биде моќна да се направи моќен млаз за чистење на возилата.

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.  • Прегледи: 2691
  • Код на продукт: 77386
  • Достапност: Достапност
  • 1,199.00 ден.
  • 799.00 ден.