18-во-1 алатка

-40% 18-во-1 алатка

18-во-1 алатка

 

Бидејќи секогаш нешто недостасува при работењето ова е совршено решение за сите проблеми. Имајте го целиот алатник во дланката на Вашата рака.

 

18-во-1 алатката е изградена за да Ви донесе погодност на компактен, удобен и богат со функции компактен алат.

 

Носете го на Вашиот појас и користете го во затворени простории или надвор за кампување или брзи поправки околу куќата. Без оглед на работата, ќе бидете подготвени со секира, отворач на шишиња, чекан, длето, назабени сечила, датотека, 2 типа клешти, штрафцигер штрафцигер, нож и многу повеќе.

 

Димензии на собраните елементи (Должина x Ширина x Висина): 15,24 х 10,16 х 15,24 см.

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

  • Прегледи: 1026
  • Код на продукт: 78448
  • Достапност: Достапност
  • 1,499.00 ден.
  • 899.00 ден.