5 во 1 рачен уникатен сечко

-36% 5 во 1 рачен уникатен сечко

5 во 1 рачен уникатен сечко

 

 

Со овој уникатен производ, ќе можете да го исечкате Вашето омилено овошје и зеленчук за многу кратко време и со помалку напор отколку порано.

 

Оваа технологија за брзо сечкање со помош на 3 различни сечила е достапна заедно соедно супер компактно сечило кое може да сече дебели и тенки парчиња, да сече вооблик на коцки и стапчиња.

 

5 причини зошто супер сечкото ќе направи готвењето да биде вистински уживање. 

·      Мали компактен: сечко кој лесно се држи во рака, компактен и многу лесен за употреба. 

·      Екстремно остар: секогаш остри G-nox нерѓосувачки челични сечила.

·      Едноставен за чување: се преклопува лесно и може да се чува и во мали фиоки.

·      Пренослив: можете да го носите со Вас каде и да одите.

·      Безбеден: копчето за брзо заклучување ги заклучува сечилата во затворена позиција, па поради тоа тој е сосема безбеден за чување било каде.

 

Овој сет вклучува 3 сечила кои можат да бидат користени за 4 различни типови на сечење:

Нарачајте го Вашиот пријател во кујната за сечкање со кој добивате:

·       1x рачен сечко со вградена игла за блокирање

·       3x Сечила кои можат да се комбинираат, може да се вметне горно сечило, долно сечило и сечило за коцки

·       1x Рамка за комбинирање на сечилата

·       1x Сад за складирање, капацитет: 200 мл.

·       1x Капак

 

·  Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

  

  • Прегледи: 2048
  • Код на продукт: 33553
  • Достапност: Достапност
  • 1,399.00 ден.
  • 899.00 ден.