90 степени продолжеток за одвртување

-44% 90 степени продолжеток за одвртување

90 степени продолжеток за одвртување

 

 

Со помош на овој уникатен производ, сите куќни поправки ќе бидат многу лесни и едноставни.И не само тоа, овој додаток со одвијачи ќе ве воодушеви и ќе станете прав професионалец само со една алатка.

 

Со помош на 90 степени Ви ја олеснува работата и повеќе никогаш не да ги губите живците на тешко пристапните места.

 

Има тело кое може да се прекршува во сите правци. Идеален е за куќни поправки, автомобили, водовод и сл. Може да се растегне до 30см и да заштрафува или одштрафува се до 90 степени во било кој правец.


Има совршени додатоци! 

 

Тоа не е се, со секој производ добивате поклон еден рачен штрафач + 6 наставки за одвртување.

 

Во сетот добивате:

 

- 1 Уред должина 30 см

- 1 Рачен штрафач - ПОКЛОН

- 6 Наставци за одвртување - ПОКЛОН

 

   Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

   Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

   Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

   Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.  • Прегледи: 787
  • Код на продукт: 66382
  • Достапност: Достапност
  • 1,190.00 ден.
  • 670.00 ден.