Уред за микро отстранување на влакна

-48% Уред за микро отстранување на влакна

Уред за микро отстранување на влакна

 

 

Претставува револуционерен нов начин за брзо и безболно да се измазнуваат нозете без иритација што може да дојде со другите уреди кои бричат или депилираат.

 

Овој удобен уред е дизајниран со конструирана технологија која ги отстранува влакната со микроскопска прецизност.

 

Бидете беспрекорни во секое време, насекаде – овој уред е на полнење за да не морате да се грижите за батерии и плус добивате торбичка за да можете да го земате во движење каде и да одите.

 

Уредот за микро отстранување на влакна вклучува:

 

·      Уред за отстранување влакна

·      Кабел за полнење

·      AC адаптер

·      Четка

 

Технологијата на центрифугирање ги отстранува влакната во која било должина. Четирите позлатени глави се нежни за сите видови на кожа.

 

Карактеристики:

 

·      Вградени LED светла

·      Вклучува литиум-јонска батерија која може да се полни, така што е безжична и пренослива за употреба секогаш кога и каде и да било

·      Совршен за патување

 

·      Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·      Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·      Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·      Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

 

  • Прегледи: 2122
  • Код на продукт: 23625
  • Достапност: Достапност
  • 2,499.00 ден.
  • 1,299.00 ден.