Професионален личен тример за веѓи

-39% Професионален личен тример за веѓи

Професионален личен тример за веѓи

 

 

Зошто да се трошет пари постојано по салони. Со овој тример веѓите се секогаш средени и во најдобар ред.

 

Лесен е за користење, зема само неколку секунди и е 100% безбеден.

 

Работи на батерија и можете да го носите каде и да посакате. Овој тример е со висок квалитет и многу издржлив,

 

Работи со неверојатна прецизност. ја отстранува несаканата коса без извлекување или влечење.

 

Со помош на чешелот се регулира отстранувањето на несаканите влакна од веѓите. Овој професионален личен тример со одличен квалитет се чисти под проточна вода.

 

·      Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·      Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·      Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·      Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.  • Прегледи: 610
  • Код на продукт: 88536
  • Достапност: Достапност
  • 899.00 ден.
  • 550.00 ден.