Премиум појас за правилна положба на тело

-50% Премиум појас за правилна положба на тело

Премиум појас за правилна положба на тело

 

 

Функција на производот:

 

1 -> Врвен квалитет посебно во задниот дел на појасот

2 -> Дизајниран да е ги минимизира симптомите на болки во грбот

3 -> Овој производ е со Премиум квалитет

4 -> Создаден од квалитетен неопрен,

5 -> Содржи памучен и најлон материјал

6 -> Пренослив и лесен за употреба

7 -> Погоден е за мажи и жени од сите возрасти

8 -> Целосно прилагодлив појас за половината и содржи ленти за на рамо.

 

УПОТРЕБА:

 

Првите неколку дена се носи само 15-25 минути, а потоа додадете 20 минути секој ден. Грбот и рамената полека се приспособуваат за вистинската положба на телото.

 

За најдобар комфор, се препорачува да се носи преку долна облека.

 

Величини:

 

·      S,

·      M,

·      L,

·      XL,

·      XXL,

·      XXXL

 

·      Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·      Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·      Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·      Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.  • Прегледи: 1556
  • Код на продукт: 345335
  • Достапност: Достапност
  • 1,499.00 ден.
  • 750.00 ден.