Моќна Безжичнa четка за чистење со батерија

-36% Моќна Безжичнa четка за чистење со батерија

Моќна Безжичнa четка за чистење со батерија

 

Kарактеристики на производот:

 • Чистете со еден допир на копчето
 • 300 вртежи во минута
 • Исчистете од најмала до најголема површина
 • Безжичен производ со батерија што се полни
 • Рачка за продолжување
 • 3 различни глави за чистење


Комплетот содржи:

 • машина за чистење,
 • продолжена рачка,
 • полнач,
 • тесна четка за ќошеви и недостапни површини,
 • голема четка за големи површини и
 • голема полукружна четка која е погодна за сите површини


Супер ротирачката четка за чистење има неверојатни 300 вртежи во минута, што заменува 15.000 движења при чистење.


Може да се користи со средства за чистење. Одлична е за чистење на плочките и фугата помеѓу нив, без да имате болки во грбот.


Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење. 


Супер ротирачката четка за чистење е лесна за употреба и одржување. Кога ќе завршите со чистењето, може да ја нанесете четката во водата и исплакнете ја.


Пакетот вклучува три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување.

 

 

 • Прегледи: 46016
 • Код на продукт: 664589
 • Достапност: Достапност
 • 2,200.00 ден.
 • 1,399.00 ден.