NOVA салон дизајнер електрична четка

-40% NOVA салон дизајнер електрична четка

NOVA салон дизајнер електрична четка

 

 

Тип: Електрична четка

Работи на: 110V-240V

Материјал: Керамички турмалин обложен барел

Мултифункција: директно, флип, крива, волумизирана

Загревање: Брзо загревање

Поставки: Две температурни поставки

Функционалност: за дома и за патување

 

Електричната четка обезбедува ефективна, но нежна стилска коса. За подобра контрола има две флексибилни температури и брзина на воздухот. Термо четката има назначено зацрвстување. Таа гарантира најдобра температура за сушење на косата, благодарение на функцијата Thermo Protect.

 

Употребата е навистина многу едноставна.

 

·      Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·      Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·      Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·      Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.


 

  • Прегледи: 1227
  • Код на продукт: 338603
  • Достапност: Достапност
  • 1,499.00 ден.
  • 899.00 ден.