2 во 1 воздушен компресор со правосмукалка

-43% 2 во 1 воздушен компресор со правосмукалка

2 во 1 воздушен компресор со правосмукалка


 

- Материјал: ABS

- Боја: Жолта

- Функција: За да се надуваат гумите и плус како правосмукалка

- Напојување: 12V

- Дијаметар на воздушниот компресор: 5cm

- Моќност на правосмукалката: 90W

- Моќност за полнење на гумите: 120W

- 2-во-1 воздушен компресор со функција на правосмукалка со лесно пренесување

- Моќен правосмукач

- Проверете го притисокот во гумите во секое време за да ја намалите потрошувачката на горивото

- Надувување / вакум обратен прекинувач

- Макс. воздушен притисок: 300PSI

- Време на инфлација: Околу 3 ~ 7 минути

- Пакетот вклучува:

- 1 x правосмукалка

- 1 x вшмукување млазница

- 1 x компресор

- 3 х игли за испуштање воздух

 

Димензии: 35,5 см х 14,0 см х 10,0 см


·      Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·      Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·      Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·      Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.


     

  • Прегледи: 1307
  • Код на продукт: 664484
  • Достапност: Достапност
  • 2,799.00 ден.
  • 1,599.00 ден.