BIG BASS bluetooth звучник

-33% BIG BASS bluetooth звучник

BIG BASS bluetooth звучник

 

 

Спецификации:

 

·      Опис: FD-3 Bluetooth звучник со најдобар квалитет на звукот

·      Тежина: 1 кг.

·      Bluetooth: V 4.2

·      Работно растојание: до 10 метра

·      Во напон: DC 5V

·      Време на полнење на батеријата: 2-3Х

·      С / Н Сооднос: '84db

·      Фреквентен одговор: 100hz-20Khz

·      Сензитивност: 80db + 2db

·      Моќност: 3Wx1

·      Напојување: DC 5V-500mAh

 

Карактеристики на производот:

 

- Bluetooth поддршка

- Поддршка за Micro SD

- Поддршка Flashdisk / USB

- FM радио

 

Достапна боја: по случаен избор од фабрика

 

·      Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·      Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·      Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·      Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.

 

  • Прегледи: 3164
  • Код на продукт: 754368
  • Достапност: Достапност
  • 1,199.00 ден.
  • 799.00 ден.