Пенкало за гравирање

-50% Пенкало за гравирање

Пенкало за гравирање 

 

Тоа е гравир пенкало за гравирање на букви, резбање и слично.

 

Лесно е за ракување, погодно е за гравирање на дрво, челик, гума, стакло и др.

 

Спецификации на производот:

 

Тежина: 95 гр.

Батерија: батерии АА x 2 (не се вклучени)

Алатки: Вклучува две гравирачки глави

 

Ја гравира речиси секоја површина и тоа само во секунди. Работи како пенкало! Безбедно и лесно е за користење, со што ќе сакате да ги персонализирате нештата и скапоценостите.

 

Унифицирајте ги Вашите предмети со гравирање на Вашите податоци на нив;

 

·      Нарачката можете да ја направите овде со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

·      Испораката се врши преку курирска служба која Ви го носи производот

·      Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот.

·      Поради ефектите на осветлување, осветленоста на мониторот, поставките за контраст итн., може да има некои мали разлики во тонот на боите на сликите и вистинскиот производ.


 

  • Прегледи: 17120
  • Код на продукт: 77336
  • Достапност: Достапност
  • 899.00 ден.
  • 450.00 ден.