Пренослива рерна за готвење

-32% Пренослива рерна за готвење

Пренослива рерна за готвење

 

 

Подгответе или направете оброк од нула со личната пренослива рерна на Hot Logic Mini. По приклучување во стандардниот ѕиден штекер, поставете ја храната која е во стаклено или пластично дно на платформата за греење, и уживајте бидејќи Hot Logic Mini полека ја загрева Вашата храна.

 

Внатре Вашата храна останува топла и ја задржува својата влага благодарение на изолацијата на двојно запечатената заптивка. Грејната платформа, може да достигне температура до приближно 93 целзиусови степени.

 

Таа е преносна топла изолациона печка каде што можете да готвите или загревате замрзнати оброци, остатоци и друга храна.

 

Повеќето јадења се готват приближно од 60 до 90 минути, некои дури и за 45 минути.

 

Задржува топлина за да се задржи топлата храна. Компатибилна е со стакло и пластични контејнери со рамно дно, замрзнати оброци и храна спакувана со фолија.

 

Користи стандардна наизменична струја, се затвора со две патенти и има носечка рачка заносење.

 

Димензии:


  • 24 cm (должина)
  • 18,4 cm (ширина)
  • 8,25 cm (висина)

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

  • Прегледи: 1378
  • Код на продукт: 99757
  • Достапност: Достапност
  • 2,499.00 ден.
  • 1,699.00 ден.