Barbeque практична скара

-32% Barbeque практична скара

Barbeque практична скара

 

 

Уживајте во секој момент со Вашите најблиски со овој невероватно практичен производ.

 

Големина: 42 x 29 cm

Боја: црна

Тежина: 2 кг

Облик: правоаголна

Материјал MS- обложен

 

Опис на производот:

 

Материјал: Метал,

Боја: Црна

Пакет содржина: 1-парче скара и 3 парчиња прачки

Опремен со ударни слотови за дополнително производство на топлина

Бојата е прикажана на фотографиите

 

Нарачката можете да ја направите со кликнување на копчето КУПИ или на нашиот call center 070 966 608 

Испораката се врши до секое место во Р. Македонија преку курир служба која Ви го носи производот до Вашиот дом

Плаќањето се врши на лице место откако ќе го примите производот на врата.

 

 

  • Прегледи: 1936
  • Код на продукт: 664484
  • Достапност: Достапност
  • 1,999.00 ден.
  • 1,350.00 ден.